KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728055
nr 1572 8055
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 76. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 32x36cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:42:48
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren